Reet Laur

Sünd. 1957.a., abielus, kaks täiskasvanut tütart. Olen töötanud koolipsühholoogina, nõustajana 20 aastat, koolitajana alates 1995 aastast. Lõpetanud TPÜ organisatsioonikäitumise magistrantuuri. Olen olnud kaastegev Rahvusvahelise Sorose Programmi ning Avatud Meele Instituudi koolitus-ja arendusprojektis “Visuaalse mõtlemise strateegiad”. Osalenud erinevate haridus- ja nõustamisalaste projektide töörühmades.

Endiselt olen ka Tallinna ülikooli Täiskasvanute Hariduse Keskuse lektor.

Koolitusteemad on seotud kooli- ja hariduspsühholoogia ning orgnisatsioonikäitumise valdkonnaga.

Vabal ajal meeldib mulle aega veeta pere ja sõpradega, mängida tennist, käia teatris, näitustel ja teistel kultuuriüritustel ning reisida.

reet@laurlaur.ee
tel: +372 56 483848

Kristel Laur

Sünd. 1976. a., vabaabielus, mul on 16- aastane tütar ja 11-aastane poeg. 2001. aastal lõpetasin Tallinna Pedagoogikaülikooli psühholoogia ja sotsiaalpedagoogika eriala. Täiendasin erialaliselt Helsingi Ülikoolis ning Tööpsühholoogia ja juhtimise laboris Helsingi Tehnikaülikoolis.
Aastatel 2003 – 2005 töötasin Tallinna Ülikooli karjääri- ja nõustamiskeskuses, olin keskuse projektijuht, tegelesin keskuse asutamise ja teenuste arendamisega ning olin ülikooli karjäärinõustaja.

Olen arendanud ennast interdistsiplinaarse konsultandina, et pakkuda teenuseid muutuste disaininis ja olla toeks arenguprotsesside suunamisel. Sellega seoses jätkan õpinguid Tallinna Tehnikaülikooli ja Eesti Kunstiakadeemia ühisel rahvusvahelisel magistriõppekaval – Disain ja tootearendus, mille üheks tugevaks suunaks on samuti  koostöö interdistsiplinaarsetes meeskondades ja disainiprotsessi rakendamine erinevate väljakutsete, tegevuste juures.

Usun, et valdkondadevaheline koostöö ja vastastikune täiendamine on tänaste ning tulevikku suunatud edukate tegevuste/toodete eelduseks ning seda nii era- kui ka avalikus sektoris. Minu varasemad mitmekülgsed kogemused erinevates valdkondades on lisaks sotsiaalsetele ja loovatele oskustele treeninud õppimisvõimet ning paindlikkust. Õpetanud tajuma protsesse tervikuna ja arendanud projektijuhtimisoskusi.

Oma töös kombineerin erinevaid innovatsiooni ja arengut toetavaid lähenemisi, mida täiendavad meetodid ja praktikad nii nõustamises, pedagoogikas, töö ja -organisatsiooni psühholoogias, muutuste juhtimises kui ka disainiprotsessis. Julged ideed ja lähenemised toetuvad uuringutele ja disainiprotsessi etappidele (sh teenuste disain ja kasutajakeskne lähenemine), mida toetavad läbimõeldus ning empaatia, mis aitavad omakorda tabada tuleviku visioone.
Tulemuseks on erilised ja rätsepatöö põhimõttel loodud lahendused.

Tööst vabal ajal armastan olla oma lähedastega, reisida, tegeleda erinevate kunstivaldkondadega ja osaleda kultuurisündmustel.

kristel@laurlaur.ee
telefon:+372 52 22422

Disainiga seotud tegevused: poeet.ee

Kultuuriga seotud tegevused: ikkun.ee